İder Mobilya’dan Türkiye’nin 30’u Aşkın İline Ücretsiz Gönderim ve Montaj Fırsatı!

İder Mobilya Ücretsiz Kurulum

Her ayrıntısı ile yüksek kalite ve güvence sunan İder Mobilya, 28 yıllık mobilya sektöründeki ustalığıyla evlerinizde, iş yerlerinizde zarif, konforlu, fonksiyonel, şık bir görünüm elde etmenizi sağlar. Ücretsiz sevkiyat ve kurulum ile müşteri memnuniyetini her daim önde tutan İder Mobilya sayesinde istediğiniz ortamda benzersiz alanlar yaratabilirsiniz. Klasik tarzdan modern tarza, vintage tarzdan country tarza kadar herkese hitap eden birbirinden farklı modeller, eşsiz renk ve kumaş seçenekleri ile kendini gösterir. Yemek odasından yatak odasına; oturma odasından genç & çocuk odasına; tv ünitelerinden dekorasyon & aksesuar ürünlerine kadar geniş bir koleksiyona sahiptir.

Ürünlerinizin İder Mobilya Güvencesi ile Teslimat ve Kurulum Aşamaları

İder Mobilya, 30’u aşkın şehirde ücretsiz sevkiyat ve kuruluma imza atıyor. Adana, Afyonkarahisar, Aksaray, Antalya, Bolu, Burdur, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Edirne, İzmir, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Eskişehir, Isparta, İstanbul, Denizli ve Düzce şehirleri ile başlayarak ağını gün geçtikçe genişletmiştir. Bugün listesine Kırklareli, Kahramanmaraş, Kocaeli, Kayseri, Uşak, Konya, Kütahya, Mersin, Karaman, Kırıkkale, Muğla, Niğde, Nevşehir, Sakarya, Osmaniye, Tekirdağ ve Yalova şehirlerini de ekleyerek ücretsiz nakliye, kurulum ve montaj hizmeti ile hemen hemen tüm Türkiye’de müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

İder Mobilya’da web sitesine üye olarak dilediğiniz ürünleri sepete ekleyebilir, siparişinizi oluşturabilirsiniz. Siparişinizi oluştururken müşteri notu alanına istediğiniz detayları yazarak ürünlerinizin üretimlerini başlatabilirsiniz. Siparişiniz sistem onayına düşerek üretimleri tamamlanmak üzere hazırlanmaya başlanır. İder Mobilya ürünlerinin altında yazılı olan “üretim süresi” içerisinde ürünlerinizin üretimi gerçekleşir. İder Mobilya’nın anlaşmalı olduğu sevk araçları ve anlaşmalı olduğu nakliye firmaları ile sizlere teslim edilmek için yola çıkar. Teslimat sırasında veya kurulumları tamamlanmadan önce ürünleriniz için nakliye esnasında İder Mobilya güvencesi ile hasar kontrolü yapabilirsiniz.

Aldığınız ürünler eğer montaj gerektiriyorsa teslimat sırasında kurulum işlemleri gerçekleştirilir ve ürünlerinizi sorunsuz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. İder Mobilya kurulum sonrasında da müşterileri için çözüm odaklı olup sorun yaşanan ürünler ile ilgili çalışmalar yaparak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaya özen gösterir.

Ücretsiz Sevkiyat ve Montaj Hizmeti ile Maksimum Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerinin isteklerini, zevklerini, ihtiyaçlarını en doğru ve en mükemmel şekilde karşılayacak biçimde kendisini yenileyen İder Mobilya’nın ürünlerini uzun süre gönül rahatlığı ile kullanabilir, işlevsel özellikleri ve bütçenize uygun fiyatları ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz. İder Mobilya kalitesi ile eşyalarınıza kolayca sahip olabilir ve yaşam alanınızda zarifliği, huzuru ve konforu bir arada sunabilirsiniz. İstediğiniz tarz ile harmanlayacağınız yaşam alanlarınız için en iyi ve en seçkin ürünler, ücretsiz sevkiyat ve kurulum ile İder Mobilya’da sizleri bekliyor.

Ücretsiz sevkiyat ve kurulum yapılan illeri görüntülemek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz:

İlgili bağlantı: https://www.idermobilya.com/ucretsiz-kurulum-montaj-sevkiyat-yapilan-iller