Mediclean Yatak Takımı ile Her Tasarıma Uyum Sağlayın

Mediclean Baza ve Yatak Seti
https://www.idermobilya.com/mediclean-yatak-takimi-9061

Kumaş, renk ve model yelpazesini geniş tuttuğu mobilya sektörüne 28 yıldır yön veren İder Mobilya, çağı yakalayan çizgilerle olduğu kadar klasik tasarımlardan vazgeçmeyenlerin de ruhuna hitap ediyor. Yatak odası tasarımlarına modern trendleri başarıyla yansıtan İder Mobilya’nın Mediclean Çift Kişilik Yatak-Baza-Başlık Seti, tuğla görünümlü dokusu ve üstün konforu ile muadillerinden ayrılıyor.

Tutkunu Olmayan Yok: Motifli Baza

Yatak odasında yalnızca uyuyanlardan değilseniz, Mediclean Çift Kişilik Yatak-Baza-Başlık Seti tam da size göre. Yatak odanızı, doğru ve profesyonel dizaynla “yaşam odası” haline dönüştüren bu set ile, sade çizgilerin yarattığı büyük etkilere zevkle şahit olacaksınız. Modası asla geçmeyen çift kişilik yatak setinin bazasına zarif ve ince çizgilerle işlenmiş tuğla dokulu motifler, tasarımı daha da benimsemenize vesile olur. Tekli iki baza kapağının entegrasyonundan oluşan baza yapısı, etkin depolamanın anahtarını sizlere sunar.

Dinginliğin Yansıması: Griyle Laciverdin Dansı

Hem yuvarlak nesnelerle, hem de köşeli objelerle tamamlanabilen ve çizgisi ne olursa olsun odanın atmosferine başarıyla entegre olabilen çift kişilik baza; maviye çalan koyu grinin dinginliğiyle deliksiz uyku çekmenizi kolaylaştırır. Perde, vazo ve diğer mobilya ürünleriyle kombinasyon noktasında birçok seçenek sunan Mediclean serisi; küllü gri, kırık beyaz ve kirli lacivert tonlarıyla kolayca uyum sağlayabilir ve eşyalarınızla bir bütün oluşturabilir.

Kumaşında AR-GE Var

Sektörün ve müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda kendini ve teknolojisini sürekli yenileyen ve tasarımlarıyla 7’den 70’e tüketicisine hitap eden İder Mobilya, Mediclean Çift Kişilik Yatak-Baza-Başlık Seti’ni akıllı kumaşlardan üretti. Kolay silinebilen, leke tutmayan, kolay aşınmayan ve en önemlisi hava alan kumaştan üretilen yatak, baza ve başlık, üst düzey araştırma ve geliştirme (AR-GE) çalışmaları neticesinde uzun vadeli kullanımı garantiler. AR-GE’nin gücü vasıtasıyla, evcil hayvanınızın huzur veren mırıltısıyla uyumaktan vazgeçmenize de gerek kalmaz. Ürünün kumaşı, tüyden ve tozdan kolayca arındırılabilmesiyle ünlü.

Her Santimetresi Sağlık

Teknik özellikleriyle vadettiği rahatlığı kanıtlayan Mediclean Çift Kişilik Yatak-Baza-Başlık Seti’nde, 160×200 santimetre ebatlarında baza ve yatak ile 160’lık baza başlık bulunur. Değiştirilebilen takım içeriğiyle kullanıcısına da talebi ekseninde seçenek sunan takımın 29 santimetrelik derinliğe sahip yatağı, ergonomik yapısıyla omurilik sağlığına faydalıdır. Beyaz ve kıvrımlı ayak yapısıyla denge ve sağlamlığını garantileyen ürünün, isminde yer alan “medi” ibaresinden de anlaşılacağı gibi, en çok öne çıkardığı olgu, hiç şüphesiz sağlıktır.

Havanızı Değiştirin, “Havasını” Değiştirmeyin

Üç parçadan oluşan takım, karyolasındaki demir profil iskeletiyle sağlam ve uzun ömürlü kullanım sunar. Ahşap iskelet kullanılarak dizayn edilen başlığında 28 dns sünger kullanılır. Örme, süet veya dokuma kumaş kullanılan başlığa sahip bu sağlıklı yatak odası takımını direkt güneş ışığına maruz bırakmaktan veya rutubetli ortamlarda kullanmaktan kaçınmak gerekiyor.

Şıklığı Doğuran Sadelik

Yatak odanızın en dikkat çeken mobilyası olarak ortam atmosferine bu takım ile şıklık katabilirsiniz. Özgün tasarımıyla, kendinizle en çok baş başa olduğunuz yatak odanızın havasını değiştiren çift kişilik yatak, baza ve başlık seti, yoğun ve alaturka kıvrımlardan uzak olsa da ince çizgileriyle “detay şıklığını” harekete geçiren bir ürün. İki yıl garantiye sahip olan ve ücretsiz teslimatı ile uzman eller tarafından kurulan yatak odası takımı; kalitenin, uygun fiyat ile müşterisine ulaşmış en güzel “İder” formlarından bir tanesi. Siz de çift kişilik baza başlıklarını incelemek, çift kişilik yatak fiyatlarından, yatak başlığı çeşitlerine kadar birçok kalemde ihtiyacınıza dönük ürün araştırması yapmak ve çift kişilik baza modelleri hakkında fikir edinmek için, kendinizi İder Mobilya’nın uzman ellerine bırakın!