Modern Salon Dizaynlarının Baş Tacı Rio Koltuk Takımı

Salon aile bireyleriyle kaliteli vakit geçirdiğiniz ve misafirlerinizi ağırladığınız evinizin en önemli sosyalleşme alanıdır. Bu nedenle salonunuz için tercih ettiğiniz eşyaların dekoratif olmalarının yanı sıra konforlu olmaları da önem taşır. Salonunuzun temel taşı niteliğindeki eşyalardan olan koltuk takımının da kaliteli, şık ve rahat olması önemlidir. Yıllardır kalite ve konforu estetik çizgilerle ürünlerinde yansıtan İder Mobilya koltuk takımları ile sizlere harika ürünler sunuyor. İşte Rio koltuk takımı evinizde görmek isteyeceğiniz modern takımlardan biri!

Konfor ve Modern Stil Bir Arada

Rahatlığı ve konforu bir arada sunan Rio koltuk takımı ev dekorasyonunda modern tasarımı da gözler önüne serer. Kaliteli şıklığı salonlarınıza taşıyan koltuk takımının çağdaş çizgileri günümüz kent yaşamının esintilerini salonlarınıza ustalıkla taşır. Rahat ve yastıklı kol kısımları uzandığınızda baş ve boyun bölgenizi destekleyerek üzerinde konforlu bir şekilde zaman geçirmenize olanak tanır. Oturma ve sırt kısmının orta sertlikteki süngeri omurga sağlığınız düşünülerek dizayn edilmiştir. Ahşap ayakları renk ve tasarım olarak çağdaş bir görsellik taşımasının yanında yerden yüksek olduğu için elektrikli süpürge ile koltuğun altını zorlanmadan temizlemeniz açısından da oldukça kullanışlıdır. Ayrıca koltuk takımı kir tutmayan silinebilir kumaş özelliği sayesinde oldukça hijyenik bir kullanım imkanı sunar. Bu açıdan çocuklu bir aile iseniz veya çok sık misafir ağırlıyorsanız bu koltuk takımı tam da size göre olabilir.

Gri ve Kahverenginin Benzersiz Birlikteliği

Herkes kahverengi ile krem renginin mükemmel uyumunu bilir. Peki ya gri ve kahverengi? İşte Rio koltuk takımı gri ve kahverenginin de inanılmaz bir şekilde uyumlu olabileceğini ortaya koymuştur. Bu koltuk takımı salonlarınızda koyu renk ile açık rengin kontrastından faydalanarak mükemmel bir uyum ortaya çıkarmanıza yardımcı olur. Gri, açık tonlu olduğu için kahverenginin koyuluğunu dengeleyerek modern bir görsellik yakalamanızı sağlar. Ayrıca salon gibi sık kullanılan ve misafir ağırlanan bir alanda krem ya da beyaz gibi çok açık renklerin kullanılması koltuk takımının kiri rahatça göstermesi anlamında sıkıntı yaratabileceğinden, gri gibi nispeten daha koyu bir rengin kullanılması bu anlamda içiniz rahat bir şekilde salonunuzu insanların kullanımına açmanızı sağlar.

Üç Parçadan Oluşan Rio ile Salon Dizaynında Özgürlüğün Tadını Çıkarın

Rio koltuk takımı iki adet üçlü koltuk ve bir adet berjer ile salon dekorasyonunuzda son derece geniş bir oturma alanına sahip olmanıza imkan tanır. Kendiniz veya misafirlerinizin özgür bir şekilde hareket etmesine olanak veren koltuk takımını, hem çekirdek aileniz hem de kalabalık geniş aileniz için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz. Sık sık yatılı misafir ağırlıyorsanız iki adet üçlü koltuğu, açılabilir özelliği ile yatak görevi üstlenir; misafirlerinizi kolaylıkla ağırlamanıza yardımcı olur. Son derece şık ve modern dizayn edilmiş olan berjer ise hem görüntü olarak oldukça estetiktir hem de oturma alanı olarak oldukça konforludur. Kahverengi dış kısım ile gri iç kısım ahşap ayaklarla tamamlanarak uyumlu bir bütün oluşturmuş olan koltuk takımı modern duruşu ile salonlarınıza kaliteli bir dokunuş yapmanızı sağlar.

Siz de salonunuzu yeni baştan dizayn etmeye karar verdiyseniz İder Mobilya’nın estetik, kullanışlı ve konforlu koltuk takımlarına göz atabilirsiniz. Modern salon dizaynlarının baş tacı Rio koltuk takımı başta olmak üzere tüm tasarımları incelemek için dilerseniz mağazalara dilerseniz web sitesine uğrayabilirsiniz. İder Mobilya’nın kampanyalarını takip ederek uygun fiyatlarla kaliteli şıklığı salonlarınıza taşıyabilir, uzun ömürlü kullanım avantajı sağlayan kaliteli mobilya ve aksesuarlara kolayca sahip olabilirsiniz.