Yemek Odası Takımı ile Misafirlerinizi Şıklıkla Ağırlayın

Lotus Yemek Odası Takımı
https://www.idermobilya.com/lotus-yemek-odasi-gri-9894

Evinizin tasarımı ruhunuzu yansıtır. Sizin zevkinize uyan modeller dizaynlarının yanında kullanışlı da olmalıdır. Böylece görüntüde şıklığı yakalarken aynı zamanda işlevsellikten de taviz vermemiş olursunuz. Kahvaltıda ve yemek vakitlerinde size eşlik eden yemek masası evinizin önemli parçalarından biri olacağı için seçerken ayrı özeni ve dikkati hak eder. Yemek odası takımı için aradığınız özel ve kullanışlı tasarımlar İder Mobilya kalitesiyle üretilir. Sevdiklerinize mükellef sofralar hazırlamanız için kaliteli ve mükemmel yemek odası takımlarını İder Mobilya farkıyla uygun fiyatlarla evinize getirir.

Göze Hitap Eden Kullanışlı Yemek Odaları

Sağladığı kullanım kolaylığı ve kolay yerleştirilebilir yapısıyla kare ya da dikdörtgen olmaksızın köşeli tasarımlar en çok tercih edilen yemek odası modelleri arasında. Köşeli tasarımların retro havasındaki ahşap renklerle buluştuğu takımlarsa sezonun trenlerinden. Nisa, Limyra ve Alinda yemek odası takımı modelleri kahve tonlarının benzersiz kullanımı ve ahşap görüntüsü ile retro havasını evinizde yakalayabileceğiniz modeller. Aynı zamanda her yemek odası takımı modeli kendi içerisinde renk çeşitliliğine sahip. Nisa takımı kullandığı kahve tonlarının yanında mavi tasarlanan sandalyeler ile koyu renklerin hakim olduğu eşsiz bir tasarım. Ahşap görünümü açık renklerle ön plana çıkarabileceğiniz Limyra ve Alinda modelleri yemek odası içerisinde yumuşak renk tonlarıyla ferah ve modern bir görünüm sunar. Geniş bir aileye sahipseniz Bolera, Atlantis ve daha birçok modelin sahip olduğu açılabilir takımları rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Misafirlerin gelmesi ile artan kişi sayısı için de kullanılabilecek olan açılır masalar ortalama 40 cm kadar genişlemekte. Konsol içerisinde ise raflı bölmeler ve çekmeceler size geniş saklama alanları sunar. Böylece evinizin içinde en pratik çözümlerle donatılmış tasarımlara sahip olursunuz.

İder’de yemek odası takımı modelleri genellikle üç parçadan oluşur. İçerisinde konsol, yemek masası ve sandalye barındıran ürünler kullanıcı isteğine göre çıkartılarak veya ekleme yapılarak temin edilebilir. İder Mobilya’da beğendiğiniz koleksiyonlardan farklı parçaları da kendiniz bir bütün haline getirebilir, yaratıcılığınızı konuşturabilirsiniz.

Eşsiz Parçaların Kusursuz Bütünlüğü

İç mekan farklılıkları düşünülerek çeşitli tasarımlarla üretilen İder yemek odası takımı koleksiyonu hayal ettiğiniz tasarıma ulaşmak için gerekli olan renkleri kusursuz kullanır. Örneğin koyu tonların hakim olduğu Perge Yemek Odası Takımı üç farklı renk tonuna sahip. Ana hatların çizildiği siyah renk üzerine açık kahve işlenerek tasarım boğucu görünümden uzaklaşır. Kadife doku üzerine mavi rengin işlendiği sandalyeler yemek masası ile aynı tona sahip ayaklarla üretilir. Böylece özenle tasarlanan parçalar kusursuz bir bütünlük oluşturur. Açık renkli iç tasarımlar için de koleksiyon içerisinde ayrı parçalara sahip olan yemek odası takımı modelleri çeşitliliği ile her mekana hitap eder. Bakıldığında şık ve modern görünümüyle hemen dikkat çeken Bolera takımı açık renkli iç mekanlar için eşsiz bir tercih. Beyaz renkli açılabilir yemek masasına aynı renkteki konsol eşlik etmekte. Mavinin en asil tonuyla renklendirilmiş olan kadife kumaşlı sandalyeler beyaz ayakları sayesinde takımın genel görünümünden kopmaz. Ayrıca diğer modellerden ayrı olarak Bolera takımı içerisinde vitrin ve ayna barındırır. Mavi ve beyaz birlikte kullanılarak takımın geri kalan parçalarıyla kusursuz bir bütünlük sağlayan vitrin en göz alıcı parçalardan biri.

Hayallerinize En Uygun Yemek Odası Takımı Seçenekleri

İder Mobilya’da birinci sınıf işçilikle üretilen yemek odası takımı modelleri iç mekanın dekoru ile uyum sağlayarak düşlediğiniz tasarımı elde etmenize yardımcı olur. Şık ve modern görüntüsü, pratik kullanım imkanı ve kendi içerisindeki çeşitliliği ile yemek odası takımı koleksiyonu ile ruhunuza dokunacak tasarımlarla üretilir. Detaylı bilgi ve ürün görünümlerine bakmak için İder Mobilya internet sitesini ziyaret edebilir; evinize uygun modelleri, bütçenize en uygun yemek odası takım fiyatları ile sepetinize ekleyerek kendi zevkinizi en güzel şekilde yansıtabilirsiniz.